Laptop Ekran Tamiri

 

Ekran kartları arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan , bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde laptop tamir servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Laptoplarda ekran kartı arızası genelde aşırı ısınmaktan kaynaklanmaktadır. Isınmanın kaynağı ise ya soğutucu fanların tıkalı olması, yada laptopların yatak, yastık ve kanepe gibi eşyaların üzerinde sıklıkla kullanılmasıdır. Laptop ekran kartı arızası ile karşı karşıya kalmamak için belirli periyotlarda laptoplarınızın soğutucu fanlarının bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kullanım için sorun teşkil etmiyorsa laptop altı soğutucu fanlarında kullanılması tavsiye edilir

Laptop Ekran Tamiri

notebook-ekran-karti

Laptop ekranım kırıldı ne yapmalıyım ? Laptopumun ekranında görüntü çok silik , Laptop ekranımda renk bozukluğu var , Laptop ekranına sıvı döküldü ne yapmalıyım ?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar birtanesi yada birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken  nolu telefondan bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer istanbul içinde iseniz laptopunuza uygun ekranı laptop tamir ekibimiz adresinize getirerek adreste laptop ekran tamiri , laptop ekran değişimiyapmaktadır.
Eğer istanbul dışından bize ulaşıyor iseniz laptopunuzu paketlemiz dahilinde sözleşmeli kargo ile laptopunuzu adresinizden aldırıyoruz ve laptop ekran tamiri , laptop ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargoluyoruz.