Sirket Profili

Custom Flooring, Interior & Installation Solutions

TEKNİK SERVİS POLİTİKAMIZ

marka cihazlarımız sorunsuz tasarımı, modüler içyapısı, kullanımı kolay ara yüzü ile servis ve bakım giderleri en ekonomik sekilde onarımı. Cihazların kullanıcı hataları hariç, yedek parça ve işçilik giderleri dâhil olmak üzere 3 garantilidir. Garanti süresi bitiminde teknik servis hizmetlerinin müşteri isteğine göre garanti şartları dâhilinde devam etmesi için yıllık bakım anlaşmaları yapılmaktadır.

müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda müşterilerine 7 gün, 24 saat hizmet vermeyi hedeflemiştir. işçilik temin garantisi altındadır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Firmamız Satınalma, Üretim, Arge, Satış ve Teknik Servis hizmetlerimizi kapsayan üreticinin ve ürünün kalitesini tescillemektedir Ülkemizde standartlara uygun, insan ve çevre güvenliğini önemseyen cihazlar yerine daha çok ucuz cihazlar tercih edilmektedir. ak maliyet ve kalite ikilisini her zaman dengede tutmayı, maliyet uğruna kaliteden ödün vermemeyi firmamızın kalite anlayışında temel ilke olarak benimsemekteyiz.

VİZYONUMUZ: Elektronik sanayinde gerek ürün kalitesi gerekse hizmet anlayışında örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak ve  markayı Türkiye genelinde yaymak.

MİSYONUMUZ:Ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kurum olmak